Žemės ūkio akademijos biblioteka. Centrinė biblioteka

Studentų g. 11–235, Akademija, LT-53361, Kauno r.
Tel.: (8 37) 752304
Kaip mus rasti (žemėlapis)

Darbo laikas

Darbuotojos:

Gražina Šiaudikienė grazina.siaudikiene@vdu.lt
Atsakomybės sritis – Miškų ūkio ir ekologijos fakulteto bendruomenės informacinis aprūpinimas; TBA.

Ilma Marcinkevičienė ilma.marcinkeviciene@vdu.lt
Atsakomybės sritis – Žemės ūkio inžinerijos fakulteto, ŽŪA akademinių centrų bendruomenės informacinis aprūpinimas.

Algimanta Petruševičienė algimanta.petruseviciene@vdu.lt
Atsakomybės sritis – Agronomijos fakulteto bendruomenės informacinis aprūpinimas.

Laura Saikevičiūtė laura.saikeviciute@vdu.lt

Gražina Šakėnienė grazina.sakeniene@vdu.lt

Informacijos ištekliai:
  • Spausdinti informacijos ištekliai: per 340 tūkst. žemės ūkio, agronomijos, ekologijos, inžinerijos, miškų ūkio, vandens ūkio ir kitų susijusių sričių leidinių. Apie 30 tūkst. naujausių leidinių laisvai prieinami vartotojams atviruosiuose fonduose.

Specialiosios kolekcijos:

Archyvinis fondas
Disertacijų kolekcija
Disertacijų santraukų kolekcija
Mokslo tyrimo darbų ataskaitų kolekcija
Periodikos kolekcija
Standartų kolekcija
ŽŪA leidinių kolekcija
Tado Ivanausko asmeninė biblioteka – muziejus (Studentų g. 11- 139)

Leidinių paieška ir užsakymas: informacija apie spausdintus leidinius pateikiama bibliotekos kataloge ir virtualioje bibliotekoje.

Leidinių išdavimas/grąžinimas: leidiniai skaitomi vietoje arba skolinami laikotarpiui nuo 1 dienos iki 1 mokslo metų. Veikia leidinių išdavimo/grąžinimo savitarnos sistema.

Vartotojų mokymai ir konsultacijos:

• Bibliotekos darbuotojai nuolat konsultuoja vartotojus klausimais, susijusiais su bibliotekos ištekliais ir paslaugomis, informacijos paieška bibliotekos svetainėje, studijoms tinkamų spausdintų ir elektroninių informacijos išteklių paieška bibliotekos kataloguose ir duomenų bazėse, kitomis bibliotekos paslaugomis.
  • Mokymai. Mokymų temą bei laiką galima iš anksto užsisakyti elektroniniu paštu, telefonu arba atėjus į biblioteką.

Darbo vietos:

70 darbo vietų skaitytojams. 1 individualaus/grupinio darbo patalpa (gali dirbti nuo 1 iki 12 asmenų). Užsakymas.

4 darbo vietos lankytojams, turintiems specialių poreikių yra aprūpintos jiems skirta įranga

Poilsio erdvės (minkštasuoliai, sėdmaišiai).

Internetas:

Bibliotekoje yra 18 kompiuterių, skirtų studijoms ir mokslinei veiklai. Įrengtos 5 vietos dirbti su asmeniniais kompiuteriais.

Veikia belaidės prieigos tinklas „Eduroam“. Kompiuterių tinklo konfigūravimo instrukcijos pateikiamos Universiteto intranete.

K. Donelaičio g. 52–218, Kaunas
Vileikos g. 8–602/605, Kaunas