Mokslinės komunikacijos skyrius

K. Donelaičio g. 52–220
Tel.: (8 37) 327864, 5409, 5411 (vidaus)
Vedėja Dr. Giedrė Sabaitytė
el. paštas: giedre.sabaityte@vdu.ltdb@bibl.vdu.lt

Skyriaus tikslas –  kaupti, saugoti, skleisti universiteto mokslo produkciją, administruoti bibliotekos elektronines paslaugas ir informacinio raštingumo  mokymus.

Skyriaus funkcijos:

• Rengti, administruoti mokslo publikacijų duomenų bazę, užtikrinti universiteto mokslinės produkcijos informacines ir statistines ataskaitas, matomumą bei prieigą, panaudą (tiek Lietuvoje, tiek pasaulyje).
  • Skatinti ir vykdyti universiteto atvirosios prieigos politiką per universiteto institucinę talpyklą, atviros prieigos mokslo žurnalų leidybos sistemą (Open Journal System).
  • Kurti ir plėtoti bei administruoti bibliotekos elektroninius išteklius ir paslaugas, aktualinti ir didinti jų panaudą, inicijuoti naujas.
  • Konsultuoti bibliotekos darbuotojus, informuoti bendruomenę, vykdyti mokymus.
  • Atsakinėti į užklausas, teikti konsultacijas mokslinės komunikacijos klausimais.
  • Administruoti ir vykdyti bibliotekos išteklių ir paslaugų sklaidą per bibliotekos tinklalapį bei naudojant kitas Žiniatinklio 2 technologijas.
  • Rengti parodas, renginius, knygų pristatymus.

K. Donelaičio g. 52–218, Kaunas
Vileikos g. 8–602/605, Kaunas