Žemės ūkio akademijos biblioteka. Mokymo literatūros biblioteka

Universiteto g. 10–200, Akademija, LT-53361, Kauno r.
Tel.: (8 37) 752273
Kaip mus rasti (žemėlapis)

Darbo laikas

Darbuotojos:

Rita Rickevičienė rita.rickeviciene@vdu.lt
Atsakomybės sritis – Vandens ūkio ir žemėtvarkos fakulteto bendruomenės informacinis aprūpinimas.

Onutė Grigarienė onute.grigariene@vdu.lt
Atsakomybės sritis – Bioekonomikos plėtros fakulteto bendruomenės informacinis aprūpinimas.

Danguolė Pažemeckaitė danguole.pazemeckaite@vdu.lt

Informacijos ištekliai:
  • Spausdinti informacijos ištekliai: per 70 tūkst. vadovėlių ir mokomosios literatūros, skirtos Žemės ūkio akademijos studentams; dienraščiai. Apie 26 tūkst. aktualiausių leidinių laisvai prieinami vartotojams atviruosiuose fonduose.

Leidinių paieška ir užsakymas: informacija apie spausdintus leidinius pateikiama bibliotekos kataloge ir virtualioje bibliotekoje.

Leidinių išdavimas/grąžinimas: leidiniai skaitomi vietoje arba skolinami laikotarpiui nuo 2 savaičių iki 1 mokslo metų. Veikia leidinių išdavimo/grąžinimo savitarnos sistema.

Vartotojų mokymai ir konsultacijos:

• Bibliotekos darbuotojai nuolat konsultuoja vartotojus klausimais, susijusiais su bibliotekos ištekliais ir paslaugomis, informacijos paieška bibliotekos svetainėje, studijoms tinkamų spausdintų ir elektroninių informacijos išteklių paieška bibliotekos kataloguose ir duomenų bazėse, kitomis bibliotekos paslaugomis.
  • Mokymai. Mokymų temą bei laiką galima iš anksto užsisakyti elektroniniu paštu, telefonu arba atėjus į biblioteką.

Darbo vietos:

70 darbo vietų skaitytojams. 1 individualaus/grupinio darbo patalpa (gali dirbti nuo 1 iki 14 asmenų). Užsakymas.

3 darbo vietos lankytojams, turintiems specialių poreikių yra aprūpintos jiems skirta įranga

Poilsio erdvės (minkštasuoliai, sėdmaišiai).

Internetas:

Bibliotekoje yra 12 kompiuterių, skirtų studijoms ir mokslinei veiklai. Įrengta 12 vietų dirbti su asmeniniais kompiuteriais.

Veikia belaidės prieigos tinklas „Eduroam“. Kompiuterių tinklo konfigūravimo instrukcijos pateikiamos Universiteto intranete.

K. Donelaičio g. 52–218, Kaunas
Vileikos g. 8–602/605, Kaunas