Politikos mokslų ir diplomatijos fakultetas

Licencijuojamos duomenų bazės, rekomenduojamos Politikos mokslų ir diplomatijos fakultetui

Pavadinimas Aprašymas Jungimosi būdai

Academic Search Complete (EBSCO)

Daugiatemė, tarp jų politika, viešasis administravimas, žurnalistika. Visatekstė.

Nuotolinė prieiga

Cambridge Core Humanitariniai, socialiniai mokslai, tarp jų politika, tarptautiniai santykiai. Visatekstė. Prenumeruojamos Humanities and Social Sciences kolekcijos žurnalų sąrašas

Nuotolinė prieiga

Communication & Mass Media Complete (EBSCO) Komunikacija, masinės informavimo priemonės, žurnalistika. Visatekstė.

Nuotolinė prieiga

De Gruyter leidyklos elektroninės knygos Elektroninės knygos. Daugiatemė, tarp jų demokratija, politika, imigrantai, rinkimai, komunikacija. Sąrašas

Nuotolinė prieiga

Ebook Central (Academic Complete) Elektroninės knygos. Daugiatemė, tarp jų politika, tarptautiniai santykiai, regioninės studijos.

Nuotolinė prieiga

EBSCO eBook Academic Collection Elektroninės knygos. Daugiatemė, tarp jų politika, tarptautiniai santykiai, viešasis administravimas.

The Economist
Elektroninis laikraštis. Jungtis Prieiga su slaptažodžiais V. Biržiškos, L. Donskio, Žemės ūkio akademijos bibliotekose. Dėl slaptažodžių kreiptis į bibliotekos darbuotojus.
Emerald Management eJournals Collection Daugiatemė, tarp jų viešasis administravimas, organizacijos vystymasis. Visatekstė. Prenumeruojamų žurnalų sąrašas

Nuotolinė prieiga

InCites Benchmarking & Analytics (Clarivate Analytics) Mokslo rezultatų vertinimo įrankis.

Nuotolinė prieiga

Būtina asmeninė registracija.  Pirmą kartą reikia jungtis VDU kompiuterių tinkle, pasirinkti Register an email address  ir registruojantis nurodyti VDU el. pašto adresą.

InCites Journals and Highly Cited Data (Clarivate Analytics) Mokslo rezultatų vertinimo įrankis.

Nuotolinė prieiga

Būtina asmeninė registracija. Pirmą kartą reikia jungtis VDU kompiuterių tinkle, pasirinkti Register an email address  ir registruojantis nurodyti VDU el. pašto adresą.

JSTOR

Daugiatemė, tarp jų migracija, politika, tarptautiniai santykiai. Visatekstė.

Prenumeruojamos Arts & Sciences I, II, III, IV kolekcijos. Žurnalų sąrašai

Nuotolinė prieiga

MasterFILE Premier (EBSCO) Daugiatemė, tarp jų politika, tarptautiniai santykiai, žurnalistika, migracija. Visatekstė.

Nuotolinė prieiga

Newspaper Source (EBSCO) JAV ir kt. valstybių laikraščių straipsniai, TV ir radijo naujienos. Visatekstė.

Nuotolinė prieiga

OECD iLibrary Daugiatemė, tarp jų migracija, politika, viešasis administravimas. Visatekstė. Bazė prenumeruota iki 2012.11.01; pagal licenciją suteikiama prieiga prie licencijuoto turinio.

Nuotolinė prieiga

Oxford Journals Collection Daugiatemė, tarp jų politika, tarptautiniai santykiai. Visatekstė. Prenumeruojamų žurnalų sąrašas

Nuotolinė prieiga

Passport (Euromonitor International) Bendrovių, pramonės šakų, šalių ekonominė analizė, statistika, demografija. Visatekstė. Pagalba

VDU kompiuterių tinkleDuomenų baze galima naudotis Ekonomikos ir vadybos fakultete bei visose bibliotekose.

RefWorks Bibliografinės informacijos tvarkymo programa. Jungtis
SAGE Journals Online Daugiatemė, tarp jų politika, žurnalistika, regioninės studijos. Visatekstė. Prenumeruojamų žurnalų sąrašas

Nuotolinė prieiga

ScienceDirect Leidyklos Elsevier duomenų bazė fizinių, socialinių, humanitarinių ir kt. mokslų temomis. Prenumeruojami žurnalai ir elektroninės knygos.

Nuotolinė prieiga

SpringerLink Daugiatemė, tarp jų migracija, politika. Visatekstė. Prenumeruojamų žurnalų sąrašas. Bazė prenumeruota iki 2007.12.31, pagal licenciją suteikiama prieiga prie licencijuoto turinio.

Nuotolinė prieiga

Taylor & Francis Daugiatemė, tarp jų filosofija, komunikacija, politika, tarptautiniai santykiai, viešasis administravimas, žurnalistika. Visatekstė. Prenumeruojamų žurnalų sąrašas. Suteikiama prieiga prie straipsnių nuo 1997 metų.

Nuotolinė prieiga

VGTU leidžiami žurnalai yra atviros prieigos

Web of Science (Clarivate Analytics) Mokslo rezultatų vertinimo įrankis.

Nuotolinė prieiga

Wiley Online Library Daugiatemė, tarp jų politika, tarptautiniai santykiai, viešasis administravimas. Visatekstė. Prieiga prie 1700 žurnalų iki 2020.09.23.

K. Donelaičio g. 52–218, Kaunas
Vileikos g. 8–602/605, Kaunas