Delspinigiai

Delspinigiai yra skaičiuojami už pasiskolintus ir laiku negrąžintus bibliotekos leidinius, siekiant sudrausminti vartotojus, atsakingiau sekti leidinių grąžinimo terminus, nes leidiniai reikalingi kitiems vartotojams.

Delspinigiai pradedami skaičiuoti nuo kitos dienos, pasibaigus leidinio grąžinimo terminui, o baigiami skaičiuoti, kai leidinys grąžinamas. Delspinigių dydis – 0,03 € už kiekvieną leidinį ir kiekvieną pavėluotą dieną. Vartotojui suteikiamas kreditas – 2,90 €. Delspinigių sumai pasiekus šią ribą, stabdomas kitų leidinių skolinimas ir grąžinimo termino pratęsimas. Didžiausia mokėtina suma – 1 bazinė socialinė išmoka.

Kaip sužinoti delspinigių dydį?

Studijuojantys universitete gali sužinoti delspinigių dydį universiteto Studentų portale, prisijungę adresu  http://studentas.vdu.lt, parašę el. paštu info@bibl.vdu.lt, paskambinę bibliotekos telefonais arba atėję į bet kurį bibliotekos padalinį.

Dėstytojai ir kiti darbuotojai – gavę bibliotekos laišką el. paštu, parašę adresu info@bibl.vdu.lt, paskambinę bibliotekos telefonais arba atėję į bet kurį bibliotekos padalinį.

Kaip sumokėti delspinigius?

Delspinigiai mokami bankuose arba internetu į VDU sąskaitas:

UAB SEB, sąskaita LT04 7044 0600 0284 8625,
DNB BANKAS, sąskaita LT89 4010 0425 0278 5505,
SWEDBANK, sąskaita LT79 7300 0101 3113 5650.
MOKĖJIMO PASKIRTIS – Biblioteka. Delspinigiai.

! Nepamirškite mokėjimo paskirtyje nurodyti pavardės asmens, jeigu mokate už kitą asmenį.

Mokėjimo kvito kopija ar mokėjimo internetu patvirtinimas pateikiamas bibliotekos padaliniui, kuriam vartotojas buvo skolingas arba atsiunčiamas el. paštu: info@bibl.vdu.lt. Delspinigiai panaikinami tik gavus patvirtinimą iš vartotojo.

K. Donelaičio g. 52–218
V. Putvinskio g. 23, I a.
Jonavos g. 66–106
Vileikos g. 8–602/605