Bibliotekos paslaugos karantino laikotarpiu nuo 2020-03-01

Karantino laikotarpiu bibliotekos lankytojai aptarnaujami teikiant tik leidinių išdavimo / grąžinimo paslaugas. Neteikiamos skaityklos, kompiuterių, interneto ir kt. paslaugos.

Biblioteka išduos knygas iš bibliotekos fondo į namus pagal bibliotekos kataloge ar virtualioje bibliotekoje pateiktus išankstinius užsakymus, teiks nuotolines paslaugas bei darbuotojai konsultuos e. paštu: info@bibl.vdu.lt, telefonais. Užsakytus leidinius galėsite pasiimti, kai e. paštu gausite bibliotekos patvirtinimą apie užsakymo įvykdymą ir suderinsite atvykimo laiką. Dėl vienetinių leidinių, kuriems užsakymų pateikti negalima, bus tariamasi individualiai aukščiau nurodytais kontaktais. Pasiimti ir grąžinti  leidinius galėsite viename iš trijų bibliotekos padalinių:

• L. Donskio bibliotekoje (V. Putvinskio g. 23 I a., Kaune) I–IV, 9–17:00 val., V, 9–16:00 val. Vykdomi leidinių užsakymai bei jų grąžinimas iš L. Donskio ir M. Romerio  bibliotekų fondų. Leidiniai, užsakyti iš M. Romerio bibliotekos atvežami pirmadieniais.
  • V. Biržiškos bibliotekoje (K. Donelaičio g. 52-2 a., įėjimas – iš pastato galo (šalia restorano „iLunch“) I–IV, 9–17:00 val., V, 9–16:00 val. Vykdomi leidinių užsakymai bei jų grąžinimas iš V. Biržiškos bibliotekos ir Centrinės saugyklos. Leidiniai, užsakyti iš Centrinės saugyklos atvežami kasdien 16 val.
  • Muzikos akademijos bibliotekoje (V. Čepinskio g. 5-429), I, 9–17:00 val., IV, 9–17:00 val.
  • Švietimo akademijos bibliotekoje (T. Ševčenkos g. 31, Vilniuje) I–IV, 9–17:00 val., V 9–16:00 val.;
  • Žemės ūkio akademijos Centrinėje bibliotekoje (Studentų g. 11, Akademijoje, Kauno r. ) I–IV, 9–17:00 val., V, 9–16:00 val. Vykdomi leidinių užsakymai bei jų grąžinimas iš Centrinės ir Mokymo literatūros bibliotekų fondų.

Studijoms, mokslinei veiklai kviečiame naudotis Bibliotekos svetainės vieno langelio principu organizuota paieška įvairiuose Lietuvos ir užsienio ištekliuose arba ieškoti atskiruose ištekliuose  – Universiteto bibliotekos kataloge, virtualioje bibliotekoje, prenumeruojamose duomenų bazėse, mokslo valdymo sistemoje (VDU CRIS), Lietuvos akademinėje e. bibliotekoje (eLABa). Jei norėsite skaityti surastus, bet Universiteto licencijuojamus el. išteklius, prisijunkite per nuotolinę prieigą (įveskite Universiteto el. pašto prisijungimo duomenis (naudotojo vardas: vardas.pavardė; slaptažodis: e. pašto slaptažodis).

Kur ir kaip surasti reikalingus informacijos išteklius studijoms ir mokslui, kaip teisingai cituoti studijų ar mokslo darbe naudotus informacijos šaltinius, sužinosite peržiūrėję vaizdo paskaitas (naudojantis Adobe Connect programėle (rekomenduojama) arba per naršyklę; prisijungimai – el. pašto duomenys) Jums patogiu laiku.