Bibliotekos darbas nuo 2021-05-31

Karantino metu VDU bendruomenės nariams teikiamos leidinių skolinimo paslaugos, taip pat ribotam lankytojų skaičiui atidaromi visi bibliotekos padaliniai, išskyrus V. Biržiškos biblioteką. Darbo laikas

Individualaus ir grupinio darbo patalpų užsakymas

Valstybės operacijų vadovo sprendimu bibliotekoje vienam lankytojui turi būti skirtas ne mažesnis 10 m2 patalpos plotas,  privaloma laikytis saugaus 2 m atstumo, dėvėti nosį ir burną dengiančias kaukes, dezinfekuoti rankas, likti namie pasireiškus peršalimo simptomams.

Leidinių skolinimas/grąžinimas

Biblioteka skolina leidinius pagal bibliotekos kataloge ar virtualioje bibliotekoje pateiktus išankstinius užsakymus. Užsakytus leidinius pasiimkite e. paštu gavę bibliotekos patvirtinimą apie užsakymo įvykdymą ir suderinę atvykimo laiką. Dėl vienetinių leidinių, kuriems užsakymų pateikti negalima, rašykite e. paštu info@bibl.vdu.lt arba kreipkitės į savo fakultetų/akademijų bibliotekas.

Dėmesio! L. Donskio bibliotekoje (V. Putvinskio g. 23 I a., Kaunas, darbo laikas: I–IV, 9–17:30 val., V, 9–16:00 val.) skolinami leidiniai iš L. Donskio, V. Biržiškos ir Centrinės saugyklos fondų.

Leidiniai, užsakyti iš V. Biržiškos bibliotekos ir Centrinės saugyklos, atnešami kasdien 16 val.

Leidinius grąžinkite bet kuriame bibliotekos padalinyje arba naudokitės kurjerių paslaugomis. Bibliotekos adresus rasite čia.

Nuotolinės paslaugos

Studijoms, mokslinei veiklai kviečiame naudotis Bibliotekos svetainės vieno langelio principu organizuota paieška įvairiuose Lietuvos ir užsienio ištekliuose arba ieškoti atskiruose ištekliuose  – Universiteto bibliotekos kataloge, virtualioje bibliotekoje, prenumeruojamose duomenų bazėse, mokslo valdymo sistemoje (VDU CRIS), Lietuvos akademinėje e. bibliotekoje (eLABa). Jei norėsite skaityti surastus, bet Universiteto licencijuojamus el. išteklius, prisijunkite per nuotolinę prieigą (įveskite Universiteto el. pašto prisijungimo duomenis (naudotojo vardas: vardas.pavardė; slaptažodis: e. pašto slaptažodis).

Kur ir kaip surasti reikalingus informacijos išteklius studijoms ir mokslui, kaip teisingai cituoti studijų ar mokslo darbe naudotus informacijos šaltinius, sužinosite peržiūrėję vaizdo paskaitas (naudojantis Adobe Connect programėle (rekomenduojama) arba per naršyklę; prisijungimai – el. pašto duomenys) Jums patogiu laiku.

K. Donelaičio g. 52, 2 a., Kaunas
Universiteto g. 10–200, Akademija, Kauno raj.