Bibliotekos infrastruktūros pokyčiai

Informacija apie bibliotekos infrastruktūros pokyčius: Ekonomikos ir vadybos, Politikos mokslų ir diplomatijos fakultetų studijų ir mokslo leidinių fondas perkeliamas į naujas patalpas V. Putvinskio g. 23. Dalis leidinių šiuo metu yra neprieinami. Atsiprašome dėl laikinų nepatogumų. Spalio mėnesį pakviesime Jus į moderniai įrengtą biblioteką. Humanitarinių mokslų ir Menų fakultetų studijų ir mokslo leidiniai, užsienio kalbų vadovėliai jau yra prieinami Vaclovo Biržiškos bibliotekoje (K. Donelaičio g. 52–218). Nuo rugsėjo mėnesio ten pat rasite Čiunės Sugiharos namų bibliotekos kolekcijas ir Katalikų teologijos fakulteto studijų bei mokslo leidinius. Jei turite klausimų, užeikite į Vaclovo Biržiškos biblioteką arba kreipkitės telefonu (8-37) 327 863.