Daugiau naujienų

• Kviečiame stebėti internetinį seminarą apie galimybę gauti finansavimą publikuoti straipsnius atvirosios prieigos žurnaluose arba AP monografijas, skelbiant pasibaigusių 7 BP projektų tyrimų rezultatus. Seminaras „FP7 Post-Grant Open Access Pilot“ vyks 2015 m. spalio 15 d. 12 val. Lietuvos laiku. Reikalinga registracijaDaugiau informacijos (2015-10-13)
  • 2015 m. birželio 17 d. Universiteto bendruomenės nariai ir svečiai buvo pakviesti pasižvalgyti po daugumai dar nematytą Vytauto Didžiojo universiteto spaudos menę ir susipažinti su profesoriaus emerito Leono Gudaičio padovanota biblioteka. Renginio akimirkos (2015-06-10) Prof. L. Gudaičio straipsnis apie renginį žurnale Nemunas (p. 1617)
  • Kaip parašyti sėkmingą mokslo darbą, kaip tvarkyti ir valdyti mokslinius tyrimus - šias temas pristatė Elsevier leidyklos duomenų bazės Scopus atstovai seminare "Elsevier supporting the Lithuanian scientific community", kuris vyko 2015 m. gegužės 27 d. Pateiktys ir renginio akimirkos (2015-05-18)
  • Egzaminų sesijos metu V. Biržiškos skaitykla dirbs sekmadieniais (gegužės 24 ir 31 dienomis). Darbo laikas 916 val. (2015-05-18)
  • 2015 m. gegužės 14 d. bibliotekoje lankėsi Cambridge University Press atstovė Joanna Szychowska. Ji pristatė leidėjo el. žurnalus, el. knygas, galimus testavimus, atsakė į klausimus. Renginio akimirkos (2015-05-14)
  • Magistrantūros studentų dėmesiui! Vytauto Didžiojo universiteto magistrantūros baigiamųjų darbų, daktaro disertacijų ir jų santraukų elektroninių dokumentų pateikimo tvarka (2015-04-30)
  • Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės (2015 m. balandžio 23–29 d.) šūkis: „Biblioteka: informacija ir žinios – kiekvienam“. (2015-04-22)

Šiandien bibliotekos – tai daugiau nei pastatai ir daugiau nei lentynos su knygomis. Tai laisvė rasti informaciją kur ir kada bebūtum, tai galimybė prieiti prie milžiniškų mokslinės informacijos duomenų saugyklų, prie unikalių skaitmeninio kultūros paveldo archyvų. Tai fizinė ir  virtuali aplinka mokymuisi, kūrybinei ir socialinei asmenybės raiškai. Bibliotekos renginiai

• Rekonstruotoje Vaclovo Biržiškos skaitykloje lankėsi ISM universiteto bibliotekos darbuotojai ir jų svečiai - bibliotekininkai iš Liublianos universiteto Ekonomikos fakulteto bibliotekos (Slovėnija). DAUGIAU (2015-04-15)
  • 2015 m. kovo 20 d. bibliotekoje vyko mokymai magistrantams ir doktorantams „Naudojimasis elektroniniais mokslo duomenų ištekliais: Humanitarinių mokslų šaltiniai". Mokymų dalyviams buvo įteikti projekto „eMoDB.LT2: Elektroninių mokslo duomenų bazių atvėrimas Lietuvai – antrasis etapas“ mokymų baigimo pažymėjimai. Renginio akimirkos (2015-03-23)
  • 2015 m. kovo 5 d. universitete vyko jubiliejinis, 10-asis talentų ir nominacijų vakaras, kuriame apdovanojamas geriausias metų renginys, studentiškiausia organizacija, metų frazė bei įvykis ir kitos įsimintiniausios akimirkos. Metų įvykio” nominacija atiteko rekonstruotai Vaclovo Biržiškos skaityklai. DAUGIAU (2015-03-06)
  • 2015 m. vasario 24, 26 d. bibliotekoje vyko mokymai mokslininkams ir tyrėjams „Naudojimasis elektroniniais mokslo duomenų ištekliais: Socialinių mokslų šaltiniai“. Mokymuose dalyvavo VDU, MRU, LSU mokslininkai, jiems buvo įteikti projekto „eMoDB.LT2: Elektroninių mokslo duomenų bazių atvėrimas Lietuvai – antrasis etapas“ mokymų baigimo pažymėjimai. Renginio akimirkos (2015-02-27)
  • Vilniaus knygų mugėje vyko Vytauto Didžiojo universiteto organizuojami renginiai. (2015-02-23)
  • Pirmą kartą Kaune – netradicinė biblioteka! Vasario 16-ąją Kauno Studentų skvere atidarytas pirmasis „Knygų namelis“ – nedidelė miesto erdvėje integruota biblioteka, kurioje visi norintys galės palikti ir pasiimti knygas. DAUGIAU (2015-02-17)

1 2 3 4 Toliau