2015 m. naujienų archyvas

• Kviečiame naudotis duomenų baze International Materials (WestlawNext), kuri nuo 2015 m. gruodžio 18 d. pakeis Westlaw International. DAUGIAU (2015-12-08)
  • Iki 2015 m. gruodžio 1 d. siūlome susipažinti su duomenų baze EMIS (Emerging Markets Information Service) IntelligenceDAUGIAU (2015-11-03)
  • Netrukus Vytauto Didžiojo universiteto bliotekos fondus papildys žymios lietuvių išeivių visuomenininkės Beatričės Kleizaitės-Vasaris dovana - pjesės, knygos apie teatro istoriją, žinynai. Rinkinį sudaro apie 150 knygų anglų, lietuvių, prancūzų kalbomis. DAUGIAU (2015-10-30)
  • Vytauto Didžiojo universiteto bibliotekos Muzikos akademijos padalinio fondai pasipildė dar vienu gausiu dovanotu rinkiniu - pianisto Antano Algirdo Smetonos muzikos leidinių biblioteka. Tai Muzikos akademijos iniciatyva, susijusi su lietuvių išeivijos kultūrinio paveldo išsaugojimu. DAUGIAU (2015-10-29)
  • Pirmadienį, spalio 26 d. nuo 17 val. bus atliekami bibliotekos informacinės sistemos atnaujinimo darbai. Neveiks bibliotekos katalogai, leidinių užsakymas, išdavimas, grąžinimo termino pratęsimas, grąžinimas. Trumpalaikiai darbo sutrikimai galimi iki spalio 30 dAtsiprašome už nepatogumus. (2015-10-26)
  • Lietuvos mokslo taryba, siekdama paskatinti mokslinių tyrimų rezultatų sklaidą ir sudaryti sąlygas mokslo ir studijų institucijoms būsimus tyrėjus rengti remiantis naujausiais, pažangiausiais, pasaulinio lygio taikomaisiais darbais, skelbia kvietimą teikti prašymus gauti paramą visų mokslo sričių mokslinių tyrimų rezultatų sklaidos leidiniams išleisti. Prašymai pateikiami iki 2015 m. lapkričio 30 d. 16 val. Tikslinis kvietimas teikti prašymus gauti paramą leidiniams išleisti(2015-10-16)
  • Gerbiami biomedicinos mokslininkai, tyrėjai! Kviečiame registruotis ir naudotis naujai startavusia virtualia platforma Open Science Link. OpenScienceLink (OSL) - tai Europos Sąjungos FP7 programos finansuojamas projektas, kuriuo siekiama sukurti atviros prieigos prie mokslinių duomenų sistemą (OSL platformą), atliepiančią šiandieninius mokslininkų poreikius tyrimų duomenų sklaidai, dalijimuisi, viešinimui, recenzavimui ir vertinimui. Daugiau apie OSL platformą, svarbiausius privalumus mokslininkams ir akademinėms bendruomenėmsRegistracija (2015-10-14)
  • Iki 2015 m. lapkričio 10 d. kviečiame naudotis duomenų bazės Kluwer Law Online žurnalais. DAUGIAU (2015-10-13)
  • Vytauto Didžiojo universiteto biblioteką pasiekė Lietuvos katalikų dvasininko, monsinjoro, disidento, politinio veikėjo Alfonso Svarinsko asmeninės bibliotekos dalis. DAUGIAU (2015-09-23)
  • Rugsėjo 1 d. po rekonstrukcijos duris atvėrė Muzikos akademijos biblioteka, pasigrožėkime ir pasidžiaukime! DAUGIAU (2015-09-02)
  • Skaitydami knygą – mokomės, tobulėjame, lavinamės, plečiame akiratį, svajojame, išgyvename. Fojė prie V. Biržiškos skaityklos/abonemento (K. Donelaičio g. 52) eksponuojama paroda Asmenybė ir knygaDAUGIAU (2015-08-27)
  • Rugpjūčio 26 d., trečiadienį, Universitete - Susipažinimo diena. Studentai pirmakursiai ir studentai užsieniečiai buvo supažindinti su biblioteka, jos padaliniais, paslaugomis. Pristatymo akimirkos (2015-08-25)