Paroda „Įsikūrę prie Nemuno“

Kauno apskrities viešosios bibliotekos kilnojamoji paroda „Įsikūrę prie Nemuno“ kviečia susipažinti su mūsų valstybingumo ir kultūros istorijai svarbiais, dabartinėse Lietuvos, Baltarusijos ir Rusijos teritorijose įsikūrusiais panemunės miestais. Šalia ikonografinės medžiagos pristatoma trumpa kiekvienos gyvenvietės istorija, herbas, prisimenami ten gyvenę žymūs žmonės. Parodoje panaudota daugiau kaip 300 nuotraukų ir atvirukų, kurie geriausiai iliustruoja gyvenviečių savastį, miestelėnų kasdienybę, šventes, svarbius įvykius, urbanistinį ir gamtinį paveldą. Ekspozicijai parengti naudotasi ne tik įvairių institucijų fondais ir archyvais, bet ir kolekcininkų asmeniniais rinkiniais, tad bus galima pamatyti dar niekur nepublikuotų fotografijų.

Parengta pagal Kauno apskrities viešosios bibliotekos informaciją
Paroda bus eksponuojama iki 2017 m. balandžio 18 d.