English version

Dažnai užduodami klausimai (D.U.K.)                                                                                                    

"Trumpa informacija vartotojui"

 

  • KOKS YRA BIBLIOTEKOS DARBO LAIKAS?
Bibliotekos skaityklų ir abonementų darbo laikas skiriasi. Informaciją rasite čia.
  • KUR RASTI  NAUDOJIMOSI BIBLIOTEKA TAISYKLES?
Naudojimosi VDU bibliotekos paslaugomis taisykles rasite čia.
  • KAS GALI  NAUDOTIS BIBLIOTEKOS PASLAUGOMIS?
Bibliotekos skaitytojais gali būti Universiteto darbuotojai ir studentai, turintys galiojantį Lietuvos studento ar darbuotojo pažymėjimą bei kiti Lietuvos Respublikos ir užsienio šalių piliečiai, pateikę Lietuvos Respublikos ar užsienio šalies piliečio asmens dokumentą. Ne VDU bendruomenės nariai dėl registracijos kreipiasi į Bibliotekos darbuotojus. Šie skaitytojai gali skaityti dokumentus skaityklose, naudotis kopijavimo ir spausdinimo paslaugomis, bet jiems neišduodamos knygos į namus, nesuteikiama teisė naudotis internetu ir prenumeruojamomis duomenų bazėmis.
  • KAIP ELGTIS  PAMETUS STUDENTO AR DARBUOTOJO PAŽYMĖJIMĄ?
Pametus studento ar darbuotojo pažymėjimą reikia nedelsiant pranešti Bibliotekos darbuotojams bet kuriame vartotojus aptarnaujančiame padalinyje arba el. paštu info@bibl.vdu.lt tam, kad Jūsų  pažymėjimu nepasinaudotų kiti asmenys.
  • KUR GALIMA KOPIJUOTI, ATSISPAUSDINTI, ĮRIŠTI, SKENUOTI?
Informaciją apie kopijavimo, spausdinimo, įrišimo bei skenavimo paslaugas rasite čia.  
  • KUR IR KADA GALIMA  NAUDOTIS KOMPIUTERIU?
Skaityklų kompiuteriai skirti darbui internete, el. paštui ir kompaktinių diskų skaitymui. Pradėdamas darbą skaitytojas privalo užsiregistruoti (naudodamas Universiteto el. pašto sistemos vartotojo prisijungimo duomenis). Skaityklose galima dirbti ir asmeniniais kompiuteriais. Privaloma laikytis Interneto etiketo ir Naudojimosi VDU bibliotekos paslaugomis taisyklių. Abonementų kompiuteriai skirti tik paieškai bibliotekos bendrajame kataloge ir knygų užsakymui.
 

Naujienų prenumerata